Home Video Voda Výživa Sálovka Fórum Odkazy e-shop

Sálovka
Každý čtvrtek ve 20:30 se sejde parta urostlých mužů, kteří ze sebe odhodí své všední oblečení, starosti běžného a jdou změřit své síly na prkenný povrch hlubocké tělocvičny. Sálová kopaná se hraje na Hluboké v duchu Fair Play, tedy co leží neběží. Zde naleznete seznam hráčů, kteří se vícekrát zúčastnili těchto velkolepých klání.

Pravidla
V sezoně 09/10 se změnila pravidla bodování. V tabulce se bude psát počet zápasů a branek.
Zápasy
Statistika utkání a součet branek od záčátku školního roku 09/10.

ČERVENÍZELENÍ
9 17
255 272
Statistika utkání a součet branek od záčátku školního roku 08/09:

ČERVENÍZELENÍ
17 18
313 331
!! Začala nová sezona !!

      Statistika je sestavená z výsledků 26 odehraných zápasů od začátku nové sezóny.

Vzkazík

Zde se můžete vyjadřovat k utkání, k výsledkům a k soupeřům, jen vás žádám, aby zde nepadaly vulgární výrazy.

Soupiska
Manďas

Milovník zdravé výživy a díky tomu si udělal hodně kamarádek, jinak technický hráč. Na straně červených patří k těm lepším.

Aleš Hubáček

Předělává nově koupený byt, často chodí na poslední chvíli a preferuje silový styl hry, když má den, dokáže i zakončit, hraje se mi proti němu špatně.

Chose

Neprávem označovaný za největšího řezníka. Maximálně je třetí největší řezník za Dadosem a Mírou, této pověsti se snaží marně zbavit.
Kamil

Nepamatuju kdy byl naposledy na sálovce, od té doby, co chodí s Jančou to nějak fláká. Je to technický, rychlý a breakový hráč.

Libor

Poprvé v životě jsem ho viděl v košili a v kravatě, vypadá jak manager. Patří mezi nejlepší hráče, je dobrý jak v obraně, tak v útoku.

Vláďa "Valdemar"

Je to velice rychlý a technický hráč, když jej nezastavíte dřív, než se rozběhne, tak máte docela velký problém zastavit ho čistě.

Píla

Dálkově studuje dopravní fakultu v Pardubicích, nedávno se oženil a fandí K. Varům. Preferuje silový styl hry, je technický a dobrý ve vzduchu.

Dados "Řepa" Volek

Vítěz ankety o největšího řezníka týmu. Je to nejstarší hráč na sálovce. Dobře brání a po každém zápase mám od něj aspoň jednu modřinu.

Aleš Gruber

Chodí s Nikol a jednou o mě rek, že jsem mladej rybíz, to mu nezapomenu. Jinak je rychlý, technický, dokáže vymyslet geniální nahrávku.

Míra Pechoušek

Pohodovej kluk, když hrál Míra, Chose a Aleš H, tak to soupeř měl docela složitý. Těžko se dá odstavit od míče, není to ale jeho technikou, nýbrž nadváhou.

Tomáš "Matušovič" Veselý

Na sálovku začal chodit s Vencou, je to rychlý, technický a breakový hráč, který má smůlu na Dadose, protože ho každou sálovku aspoň jednou zprasí.

Ondra Bílý